Ситуація з золотом зараз (онлайн), Прогноз та Характеристика для інвестування
Ключові фактори для торгівлі активом
Чи є умови для інвестування?
Ціни на золото знижуються після зростання до найвищого рівня у своїй історії в серпні. Хоча багато аналітиків вважають, що дорогоцінний метал знаходиться в довгостроковій висхідній тенденції, чи розумно інвестувати в золото зараз або розумніше дочекатися більш глибокої корекції? Про це в нашій інвестиційній ідеї.
| Інструмент | Символ | Дата старту | Дата закінчення | Прогноз | Ціна |
| XAUUSD | XAUUSD | 02-10-2020 | 31-12-2020 | В ріст | 2100 |
Золото здавна застосовувалося в якості об’єкта інвестування, так як воно є найважливішим елементом світової фінансової системи. Цей метал не схильний до корозії, має багато сфер технічного застосування, а запаси його невеликі. Його інвестиційну привабливість підтверджує той факт, що світові банки частину своїх резервів зберігають саме в золоті і, найчастіше, нарощують його частку в даних резервах. Крім того, золото традиційно виступає як захисний актив в періоди нестабільності (наприклад, в кризи або під час геополітичних хвилювань).
Технічне обґрунтування
Купуємо в разі пробою ключового рівня опору $1900.
Фундаментальне обґрунтування
Невизначеність навколо президентських виборів в США, геополітична напруженість і загроза другої хвилі COVID-19 будуть створювати високий попит на захисні інструменти.
Президент Федеральної резервної системи (ФРС) Чикаго Чарльз Еванс заявив у вівторок, що економіка США ризикує тривалішим і повільним відновленням або взагалі може впасти в рецесію, якщо Конгрес не прийме додатковий пакет фінансових стимулів.
Демократи Палати представників почали розробку пропозиції щодо стимулювання економіки в розмірі приблизно 2,4 трильйона доларів, яке вони можуть використовувати в можливих переговорах з республіканцями в Білому домі і Сенаті.
Тікет на фінансових ринках — XAUUSD
Інвестиційний план
| Параметри | Консервативний | Помірний | Агресивний |
| Депозит | 500 | 500 | 500 |
| Ціна відкриття | 1910 | 1910 | 1910 |
| Lot | 0.01 | 0.02 | 0.04 |
| Stop Loss | 1800 | 1800 | 1800 |
| Take Profit | 2100 | 2100 | 2100 |
| Дохідність, % | 28.70% | 57.40% | 114.80% |
| Збиток, % | 18.40% | 36.80% | 73.60% |
“Будь-яка криза — це нові можливості”.
© Вінстон Черчилль
Тисни інвестувати — не втрачай можливості заробити!